Odpręża, poprawia samopoczucie, poprawia kondycję skóry, likwiduje efekt zmęczonych nóg, wspomaga odchudzania

  • FALA ( program A) – masaż wstępujący, w którym komory pompowane są od dołu do góry. Jest to łagodna wersja drenażu limfatycznego dla osób wrażliwych. Zaleca się wykonanie pierwszego testowego zabiegu z użyciem programu A w celu przyzwyczajenia organizmu do zabiegów presoterapii.

 

  • FALA II ( program B) – to bardzo intensywna wersja masażu wstępującego. Z uwagi na łagodzeniu bólu i rozluźnienie spiętych mięśni, program ten doskonale sprawdza się w rehabilitacji sportowców, osób cierpiących na spastyczności mięśni lub zespołu niespokojnych nóg. Przynosi ulgę osobom pracującym w siedzącej pozycji.

 

  • DRENAŻ LIMFATYCZNY ( program C) – intensywny masaż przepychający limfę w kierunku węzłów chłonnych, zapobiegając jej cofaniu. Zalecany u osób cierpiących z powodu obrzęku limfatycznego i/lub lipidowego( lipoedemy). Przeznaczony jest dla osób, które dobrze reagują na intensywne zabiegi presoterapii.

 

  • DETOKSYKACJA ( program D) – zabieg bardzo intensywny, polegający na jednoczesnym napełnianiu się kolejno wszystkich komór równolegle w trzech partiach ciała: nogach, rękach i tułowiu. Doskonale sprawdza się jako regeneracja po treningu fizycznym, łagodzi zakwasy. Usuwa nadmiar wody z tkanek, dzięki czemu wspomaga odchudzanie i walkę z cellulitem wodnym.

Dowiedz się więcej i umów się na wizytę.